FAREX PERŁA E- KOPIA ELEKTRONICZNA


Perła E to przenośna kasa z kopią elektroniczną oraz jednocześnie najmniejsza kasa marki FAREX.

preview_perla-e-black-02Perła E to idealna kasa do zastosowań mobilnych. Jest mała i lekka, mieści się w schowku samochodowym. Bez ładowania pozwala na obsługę 900 Klientów i wystawienie 900 paragonów. W każdej chwili może być doładowana dzięki samochodowej ładowarce (opcja). Sam mechanizm drukujący WinsPu ma olbrzymią trwałość pozwalającą na 50 km wydruków – około 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy. Perła może pracować w trudnych warunkach (także mokrych i brudnych), dzięki hermetycznej, dotykowej klawiaturze. A jednoliniowy wyświetlacz zapewnia duże i czytelne literki, nawet przy niekorzystnym oświetleniu – a to oznacza mniej pomyłek. Perła może być trzymana w dłoniach podczas sprzedaży, pozwalając szybko, w dwóch ruchach, wystawić paragon jedną ręką. Dostępne są 4 przyciski „szybkiej sprzedaży”, którym można przyporządkować 8 dowolnych, z aż 3000 nazw, mieszczących się w pamięci kasy.

Nowoczesność Perły E zapewniają zmiany zgodne z potrzebami użytkowników. Kasa Perła E posiada kopię elektroniczną oraz pozwala na wydruk numeru NIP klienta (Homologacja 2014). Rozszerzono długość nazw towarów do 40 znaków oraz dodano litery na klawiaturze numerycznej. Nowa Perła E posiada także nową wydajną baterię Li-Ion oraz szybki 32-bitowy procesor znacznie poprawiający szybkość wydruków.

Kasa fiskalna Perła E znajduje szerokie zastosowanie na bazarach, handlu obwoźnym, usługach transportowych i różnych punktach usługowych. Perła opakowana jest w nowe, ekologiczne opakowanie.

Do każdej Perły E dołączone są trzy programy (nowość) do zarządzania kasą:

PLU Manager – programowanie bazy towarowej (3 000 pozycji), grup, parametrów kasy, a także pobieranie raportów sprzedaży i obsługa stanów magazynowych (wygoda edycji danych na komputerze i automatyczne przeniesienie wpisów do kasy).

PLOMP PlusFm – program przeznaczony do odczytu, wydruku na komputerze i archiwizacji okresowych raportów fiskalnych na dowolnym nośniku.

FAREX ARCHIVER – program przeznaczony do odczytu danych z pamięci kopii elektronicznej.

Zalety kasy fiskalnej:

  • Mała, przenośna – zapewnia wygodę użytkowania i mieści się w schowku auta.
  • Długość nazwy towaru: 40 znaków, pojemność bazy towarowej 3 000 PLU.
  • NIP nabywcy – na paragonach sprzedaży (zgodnie z najnowszymi przepisami).
  • Klawiatura – hermetyczna, dotykowa, nie obawia się mokrych i zakurzonych palców.
  • Akumulator Li-Ion 1050 mAh – wydruk min. 900 paragonów.
  • Dostępna w kolorze białym i czarnym.

Cena: ZAPYTAJ O CENĘ! 783 027 018  

(możliwość uzyskania zwrotu kosztów z US do 90%- zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 19 grudnia 2008, mogą Państwo uzyskać 90% zwrotu z US nie więcej niż 700 zł z tytułu zakupu pierwszego urządzenia rejestrującego.)