FAREX BURSZTYN- KOPIA PAPIEROWA


preview-bursztyn-new-black-02Bursztyn to kasa polecana szczególnie nowym przedsiębiorcom, małym punktom handlowym i usługowym. A to dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze oraz kompaktowym wymiarom. Bursztyn sprawi, że sprzedający będzie koncentrował się na Kliencie, a nie na wystawieniu paragonu, a samo urządzenie zajmie mało miejsca.

Bursztyn wyposażony jest w pojemną pamięć pozwalającą na zapisanie do 3000 pozycji towarowych. Jest to przydatne firmom planującym zwiększanie asortymentu czy też zakresu usług. Najpopularniejsze towary i usługi można przyporządkować 8 pozycjom szybkiej sprzedaży, co oszczędza czas potrzebny do wystawienia paragonu.

W Bursztynie zastosowano grubszy wtyk zasilający, lepiej sprawdzający się w warunkach sklepowych. Bardzo przydaną zmianą, jest też możliwość zapisania nazwy towaru w aż 18 znakach, co ogranicza pomyłki kasjera. Najistotniejszą nowością jest mechanizm drukujący WinsPu, zapewniający 50 km wydruków, a to jest ok. 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy. Oprócz możliwości stosowania Euro, Bursztyn pozwala na rozliczenie płatności w wielu walutach jednocześnie (np. PLN i EUR), co może być przydatne w naszym kraju. Wraz z niskim poborem prądu oraz zastosowaniem 28mm papieru, Bursztyn zapewnia niskie koszty eksploatacji.

Do każdej kasy Bursztyn dołączone są dwa programy (nowość) do zarządzania kasą:

Nowy PLUManager – programowanie bazy towarowej (3000 pozycji) i pobieranie raportów sprzedaży – wygoda edycji danych na komputerze i automatycznego przeniesienia wpisów do kasy.

PLOMP PlusFm – program przeznaczony do odczytu, wydruku na komputerze i archiwizacji okresowych raportów fiskalnych na płytach CD.

ZALETY KASY FISKALNEJ:

  • 5 lat gwarancji na pamięć fiskalną.
  • Lider segmentu małych kas fiskalnych – sprawdzona od lat przez wielu użytkowników.
  • Gotowa na EURO – przeliczanie waluty, czyli bezpieczna inwestycja.
  • Klawiatura alfanumeryczna, dotykowa, powszechnie uznawana za bezawaryjną. Dodając oznaczenia literowe na klawiszach nowej wersji Bursztyna – umożliwiono szybsze i intuicyjne programowanie nazw.
  • Klawisze szybkiej sprzedaży G1-G8 – nowa wersja kasy umożliwia w pełni elastyczne przyporządkowanie dowolnych towarów do klawiszy funkcyjnych (wg sprawdzonych rozwiązań funkcjonujących już w kasach SZAFIR i RUBIN)
  • Skróty do raportów umożliwiające szybkie i łatwe szkolenie kasjerów.
  • Tryb oszczędzania baterii (w czasie pracy bez zasilacza).
  • Homologacja 2013 – nowe rozwiązania poprawiające wygodę użytkowania.
  • Szybszy wydruk paragonów i raportów dzięki zastosowaniu wydajniejszego procesora kasy.

Cena: ZAPYTAJ O CENĘ! 783 027 018  

(możliwość uzyskania zwrotu kosztów z US do 90%- zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 19 grudnia 2008, mogą Państwo uzyskać 90% zwrotu z US nie więcej niż 700 zł z tytułu zakupu pierwszego urządzenia rejestrującego.)